שירה פלייסיגר סמירה

מטפלת ברפואה סינית

טיפול רפואה סינית שירה פלייסיגר סמירה

שירה פלייסיגר סמירה

מטפלת מומחית ברפואה סינית

לגעת בכאב ולא לפחד…
להבין שהוא קיים וצריך להיפרד…
הכאב יכול להיות פיזי או נפשי…
אך מה שבטוח הוא תמיד אישי…
עוד כדור ועוד זריקה ועוד גראס רפואי…
האם פתרנו את הבעיה???
האם הכאב נעלם ???
ואני, מרגישה אסירת תודה
על הזכות שניתנה לי:
להרגיש, לחוות ולהיות…
להרגיש את הכאב הנפשי והפיזי של המטופלים…
לחוות את הדרך והשינוי עם המטופלים…
ולהיות שם בשביל כל אחד ואחת מהמטופלים שלי…
זכיתי🙏

לגעת בכאב

 רוב האוכלוסיה סובלת מבעיות כאלו או אחרות באורטופדיה… מהצוואר… שכמות… גב… בירכיים ורגליים…. ושלא לדבר על כאבים בכתף והידיים.
המלצה קטנה שלי… לפני שמתחילים לקחת משככי כאבים… לפני המסע שאליו יוצאים מקביעת תור לאורטופד ועד לצילום… ומשם לפיזיותרפיה… ואז אלקטרו/טנס… וכד'. תעצרו לרגע ותזכרו שישנה עוד דרך אחת נוספת, שניקראת… הרפואה הסינית. שדרכה ניתן לראות תוצאות מאוד מהר… (מיליארד סינים לא טועים😝)
כשמטופלים מגיעים אלי עם בעיות אורטופדיות הלב שלי מתמלא שמחה, כי אני יודעת שמהר מאוד תחזור אליהם האיכות חיים. וזה הדבר שהכי חשוב לי בתור מטפלת🧡🧡🧡🧡.
בריאות=איכות חיים

כשאני מספרת שנרשמתי ללימודי המשך ברפואה הסינית באונקולוגיה…אני מקבלת את התחושה שאנשים מפחדים מהנושא הזה….שואלים אותי:"זה לא קשה מדי","ואיך תתמודדי עם זה?", אנשים רואים רק את המוות במחלה הזאת…לצערינו הרב😔. הסרטן נמצא סביבינו זו עובדה,כל יום שומעים על מיקרים,והשאלות שאני שואלת את עצמי: אז מה זה סרטן ברפואה המערבית וברפואה הסינית? איך הוא נראה במיקרוסקופ? מה אפשר לגלות על סוגי הסרטן? איך אפשר להקל? איך אפשר למנוע? איך אני כמטפלת יכולה לבוא ולתת כתף לחולה ויותר חשוב למשפחה שאמורה לחזק אותו?
אני רואה בלימודים שלי את היופי והזכות כמטפלת, לדעת שאני יכולה לתמוך,לחבק,לתת אור של תקווה ולהיות שם בשבילם במצבים הכי קשים שלהם,להיות בירידות להיות בעליות,להיות בהצלחות ולהיות בכשלונות ….להקל על כאבים כתוצאה מטיפולים קשים של הקרנות וכימותרפיה….והכי חשוב- שאני יודעת על עצמי שגם אם אני אצטרך להפרד ממטופל עם כל הקושי והכאב,אני אהיה מאושרת ושמחה שהיתה לי את הזכות להוביל אותו בדרכו האחרונה….
#רק בריאות#

הנה חלפו להם 8 חודשים של לימודי השתלמות אינטנסיביים באונקולוגיה והמטואונקולוגיה ברפואה הסינית בבית חולים בלינסון-מרכז דוידוף. 8 חודשים לא קלים של לימודים מאתגרים הן ברמת הלמידה והן ברמה הנפשית…שבהם הכרתי אנשים מעניינים עם ידע נרחב בתחום, למדתי מהו סרטן, סוגי סרטן, דרגות הסרטן ושלביו, המלחמה בו, הקושי הנפשי והפיזי של המטופל, המשפחה והאנשים סביבו. לראות איך החשיבה משתנה מרגע קבלת הבשורה ואיך אנשים נלחמים על חייהם. מהם התרופות ואיך הן משפיעות על הגוף, לראות מטופלים ואחרי כמה זמן לשמוע שהם כבר לא איתנו ולהבדיל לראות מטופלים שעברו את המחלה ודואגים שהיא לא תחזור.
8 חודשים שלא הייתי מוותרת עליהם, שלי אישית הוסיפו המון בחשיבה איך באמת צריך לראות את החיים, וכמטפלת הבנתי שלא סתם בחרתי במקצוע הזה. הרצון לעזור ולהיות במצבים הכי קשים של אנשים, להיות ולעזור כשאיכות החיים שלהם נפגעת- בכל תחום (אונקולוגיה, אורטופדיה,נפש וכדומה)-זאת מי שאני וזה הסיפוק שלי בחיים האלו.
ועכשיו אני יכולה לצעוק לעולם:"עשיתי את זה"🏅👏🥰😝🏅.

מומחיות
דיקור, שיאצו, צמחי מרפא, עיסוי רפואי, כוסות רוח, אבנים חמות
ניסיון מקצועי
דיקור, שיאצו, צמחי מרפא, עיסוי רפואי, כוסות רוח, אבנים חמות
ימי עבודה
שמי צביה רובינשטיין ואני חייבת לשתף אותכם שירה לפני 6 שנים הגעתי אלייך עם כאבים מאד חזקים בגב שהקרין לרגליים לאחר סדרת טיפולים אינסטנטיבי בידי הזהב שלך שילוב יחודי תוך שימוש בדיקור סיני משחה וכוסות רוח הכאבים פחתו משמעותי וממפגש למפגש הגוף עבר שחרור והרפייה לצערי עקב סיבות לא צפויות היתה הפסקה ולשמחתי לפני כחודשיים חזרת לטיפול הגעתי עם כאבים חזקים וכבר לאחר 3 טיפולים בידי הזהב שלך הרגשתי הקלה כמו כן קיבלתי פורמולה תערובת צמחים לטיפול בבעיית בלוטת התריס שירה תודה לא יודעת מה הייתי עושה בלעדייך את אשה מדהימה אנושית נתינה אין סופית ומקצועית ברמה מעל כולם כמו כן תודה על על העצות שלך מי יתן ותתני מרפא לכאבים של מטופלים נוספים ושוב שירה אני מלאת תודה אוהבת המון תבורכי
שירוש תודה על טיפול שאין כמותו אני יושבת וחושבת איך אפשר להעביר למישהו אחר את ההרגשה של אחרי טיפול איתך ולא מוצאת את המילים ראשית אני יספר שטיפלת בשני ילדיי באופן הכי הכי מיוחד ומקצועי אפילו אני לא האמנתי שהם ישתפו פעולה , התשאול שלך בא ממקום מאוד נעים ורגיש לילדים הגישה שלך היא ממש מהפנטת הטיפול הסובלני וההסברה שלך לכול התהליך גרמה להם לבטוח בך ברמה כזאת שהשארתי אותי פעורת פה שהילדים הסכימו מרצונם לדיקור ולנרות הופי אפילו כשהגענו לבית הם הסבירו לכולם מה עשית להם בכזאת בגרות והבנה והכי חשוב שהטיפול עזר להם מאוד שהם רוצים שוב לבוא אלייך אז שתדעי שאני ממש מודה לך זה לא מובן מאליו במיוחד שהם אפילו לרופא מתנגדים לפתוח רק את הפה למשטח גרון זה רק מראה את הרוגע שאת משרה בטיפול את אלופה ידי זהב מומלצת בחום 👏👏👏
שירה פלייסיגר סמירה

אפשר להפסיק כל כאב, ומהר

קבעו פגישה ואמרו שלום לכאב שלכם

התקשרו עכשיו :

0522-805212